Aktualnośći

Jaso24 - Aktualności
03.07.2020

Opieka i wsparcie osób starszych – praca w Niemczech? Dobrze trafiłeś!

Opiekunki i opiekuni osób starszych w Niemczech. Setki ofert pracy za granicą. Stała lub czasowa opieka nad seniorami. 20 lat doświadczenia – najlepsze oferty!

 Opieka i wsparcie osób starszych – praca w Niemczech? Dobrze trafiłeś!

Poszukujesz firmy, która zadba o Twój wyjazd kompleksowo? Chcesz mieć gwarancję wysokich zarobków, bez pośredników, ze wsparciem koordynatora wyjazdu przez cały okres pracy? Firma JASO24 to pośrednictwo pracy dla opiekunek i opiekunów seniorów w Niemczech, która działa na rynku międzynarodowym od niemal 20 lat. Wsparcie w codziennym funkcjonowaniu seniorów,  poprawa jakości ich życia oraz stanu zdrowia to priorytet w naszej codziennej pracy. Z taką samą troską podchodzimy do pełnej opieki nad Twoim wyjazdem do pracy w Niemczech. Wiemy jak ważne jest odpowiednie wsparcie osoby w podeszłym wieku lub chorej w jej codziennym funkcjonowaniu. Godna „jesień życia”, we własnym domu, z zaspokajaniem własnych, indywidualnych potrzeb – to nowoczesny standard opieki, której poszukują osoby z nami współpracujące. Stale pracujemy nad podnoszeniem kwalifikacji naszych opiekunów oraz standardów świadczonej przez nas opieki. Dołącz do zespołu zorientowanego na pomoc, a nie na zysk. Najwyższa jakość – to co chcemy reprezentować i dostarczać seniorom każdego dnia.

Jasne i przejrzyste warunki pracy oraz wynagrodzenia – opieka senioralna JASO24

Jeszcze przed wyjazdem będziesz znał wszystkie warunki pracy oraz historię i stan zdrowia seniora, do którego wyjeżdżasz. Dobre zapoznanie się z sytuacją powierzanej Twojej opiece osoby starszej, pozwoli Ci zniwelować niepewność oraz stres, jakie mogą Ci towarzyszyć w pierwszych dniach Twojej pracy po przyjeździe.  Wszystkie formalności oraz dokumenty współpracy również poznasz i podpiszesz przed wyjazdem do Niemiec. Wysyłamy jest w dogodnej dla Ciebie formie – pocztą tradycyjną lub elektroniczną odpowiednio wcześniej, tak abyś mógł się z nimi na spokojnie zapoznać. Na każdym etapie przygotowania wyjazdu oraz już w jego trakcie, masz 7 dniowy i łatwy dostęp do indywidualnego koordynatora, który w razie potrzeby, udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji i wsparcia. W ramach współpracy zadbamy o organizację Twojego ubezpieczenia zdrowotnego na terenie Niemiec oraz koordynację i opłacenie należnych składek ZUS. Twoja praca jest w pełni legalna, a jej czas liczony do podstawy wymiaru emerytury w Polsce. W niezbędnych sytuacjach, zapewniamy dodatkowy dostęp do tłumacza lub psychologa, którą masz zawsze pod ręką, pod jednym stałym numerem telefonu.

W czasie obecnego zagrożenia wynikającego z epidemii COVID-19, przed wyjazdem zaopatrzymy Cię również we wszelkie niezbędne środki bezpieczeństwa, takie jak maseczki, dezynfekatory, rękawiczki czy fartuchy ochronne. Jednocześnie, otrzymasz pełne przeszkolenie z zachowania procedur bezpieczeństwa oraz odpowiedniej opieki nad seniorami w czasie zagrożenia zakażenia korona wirusem.

Kwalifikacje – wiemy jak dopasować opiekuna do właściwej oferty pracy i potrzeb seniora

Przez 20 lat pracy na rynku, nasi specjaliści doskonale poruszają się w tematyce opieki senioralnej oraz wsparcia osób starszych, często przewlekle chorych. Wiemy jak najlepiej dopasować Twoje zgłoszenie do odpowiedniego przypadku i oferty, tak by zapewnić Tobie oraz seniorowi najwyższy poziom komfortu i poczucia bezpieczeństwa. Możesz wybierać z ofert krótko lub długoterminowych. Pośredniczymy w ofertach pracy stałej lub na zastępstwo. Nasi seniorzy to osoby o różnym stanie zdrowia – od osób starszych mogących samodzielnie się poruszać, myć czy jeść, po osoby wymagające wsparcia w chodzeniu, odżywianiu lub myciu. Każdy przypadek oraz potrzeby danego seniora są z Tobą dokładnie konsultowane i ustalane jeszcze przed wyjazdem. Masz dostęp do pełnej informacji o stanie zdrowia i przebiegu leczenia osoby starszej. Każdy senior, który wymagać będzie zwiększonej atencji i pomocy, to większa odpowiedzialność. Jednocześnie, z każdą większą odpowiedzialnością i zakresem pracy, znacząco podnosisz swoje wynagrodzenie.

To co istotne przy wyborze kandydatów do pracy z seniorem, oprócz oczywistych merytorycznych kwalifikacji zawodowych i doświadczenia, to przede wszystkim wysoki poziom empatii i zorientowania na problemy drugiego człowieka. Żadne kwalifikacje nie zastąpią miękkich cech osobowościowych, które predysponują Cię jako opiekuna osoby w podeszłym wieku.

 Firma JASO24 – opieka nad seniorami w Niemczech – Twój najlepszy doradca

Praca w Niemczech oprócz korzyści wynikających z wysokich zarobków, to również łatwa i regularna komunikacja z Polską. Wiele ofert pracy w opiece nad osobami starszymi, to lokalizacje blisko granic z Polską. Dzięki temu utrzymasz stały kontakt z domem i rodziną, co dla wielu opiekunów jest niezwykle ważne. Pokrywamy wszystkie Twoje koszty transportu i zakwaterowania, a nawet wyżywienia. U Nas znajdziesz wyłącznie oferty o najwyższym standardzie mieszkaniowym i warunkach Twojego codziennego życia oraz funkcjonowania na terenie Niemiec.

Potrzebujesz chwili namysłu lub poszukujesz pracy od zaraz? Zostaw nam swoje zgłoszenie, a niezwłocznie zaczniemy procedurę wyboru najlepszej oferty dla Ciebie oraz seniora najlepiej dopasowanego do Twoich kwalifikacji i możliwości pracy.

 

Sprawdź również

Koronawirus pytania i odpowiedzi

Szanowni Państwo! Niecodzienna sytuacja związana z epidemią nasuwa nam wszystkim wiele zapyt ...

Informacje dla seniorów

Duże skupiska ludzi to środowisko sprzyjające rozprzestrzenianiu się koronawirusa i innych ...

Copyright by: JaSo 24 Sp. z o.o - Praca dla opiekunek Niemcy. Polityka prywatności