JASO24 - Pośrednictwo pracy opieki nad seniorami w Niemczech

Bezpieczna praca to bezpieczna przyszłość.
Elastyczna forma współpracy, zarobki nawet do 9000 zł miesięcznie!
Wypełnij formularz

  Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 731 091 491 / +48 518 600 159

  Pośrednictwo opieki nad seniorami w Niemczech

  Dobry pośrednik Twojej pracy w opiece nad osobą starszą w Niemczech, to klucz to bezpiecznego zatrudnienia, o jak najwyższym wynagrodzeniu. Pośrednictwo JASO24 już 20 lat z sukcesem organizuje wyjazdy polskich opiekunów za granicę, głównie do Niemiec, w celu świadczenia najwyższej jakość usług opiekuńczych dla niemieckich klientów. Stawiamy na pełen profesjonalizm, a nasze opinie, zarówno ze strony seniorów, ich rodzin oraz ze strony opiekunów, którzy zdecydowali się na naszą firmę – mówią same ze siebie! Dbamy kompleksowo o każdy, indywidualny wyjazd. Uważamy, że doskonałe przygotowanie opiekuna, jeszcze w Polsce – przed wyjazdem, to najważniejszy etap, który pozwoli na pełen komfort pracy oraz jasność sytuacji jaką opiekun zastanie na miejscu. Współpracuj tylko z najlepszymi pośrednikami, o ugruntowanej pozycji na międzynarodowym rynku.

  Co leży po stronie organizatora – na czym polega pośrednictwo?

  Wszystko to co musisz zrobić to wypełnić formularz i wysłać do Nas swoje zgłoszenie. Nie martw się, jego wypełnienie to tylko pierwszy krok, aby poznać warunki naszej współpracy. A zdecydowanie warto poznać nas bliżej i porozmawiać o Twoim indywidualnym zgłoszeniu. W ramach organizacji wyjazdu do opieki nad seniorem w Niemczech, zajmujemy się kompleksowo każdym aspektem przygotowań, formalnościami, czasem jaki spędzisz na miejscu oraz organizacją powrotu. Rozpoczynając współpracę z pośrednictwem JASO24 zyskujesz partnera, dla którego jakość i nowoczesność świadczonych usług to priorytet w codziennej pracy. Zorganizowaliśmy już niemal 5 000 wyjazdów do pracy w Niemczech oraz innych krajów Unii Europejskiej. Na stałe współpracujemy z 500 opiekunami, którzy niejednokrotnie organizują z Nami swój kolejny wyjazd do pracy. W naszym portfolio znajdziesz pełen zakres i różnorodność ofert, co do czasu trwania wyjazdu oraz skomplikowania opieki. Organizujemy wyjazdy długoterminowe, krótkoterminowe oraz na zastępstwo. Pośredniczymy w opiece, do której wymagany jest język niemiecki, ale również do tych gdzie możesz zgłosić się bez znajomości języka. Wszystko odpowiednio przekłada się na różne, zawsze atrakcyjne stawki wynagrodzenia.

  Dokumentacja oraz historia choroby seniora

  Jeszcze w Polsce otrzymasz komplet dokumentacji i wszystkie umowy pomiędzy Tobą a pośrednikiem. Poznasz szczegóły wynagrodzenia, zakresu obowiązków, rozliczenia oraz możliwe terminy wyjazdu i czas jego trwania. Dokumenty wyślemy w dogodnej dla Ciebie formie, pocztą tradycyjną lub elektroniczną, odpowiednio wcześniej, tak abyś miał czas na spokojnie się z nimi zapoznać. Przedstawimy Ci dokładnie osobę, do której będziesz wyjeżdżał. Jej historię choroby, rodzinę, stan zdrowia oraz zakres obowiązków codziennych jakie będziesz wykonywał w związku z jej stanem zdrowia. Pozwoli to zminimalizować stres związany z wyjazdem i nowym otoczeniem. Na miejscu obejmiemy Cię stałą opieką, w tym wsparciem tłumacza oraz psychologa. Zawsze będziemy dla Ciebie dostępni pod jednym, stałym numerem telefonu, jeśli będziesz potrzebował wsparcia lub po prostu rozmowy.

  Pośrednik, którzy pokrywa wszystkie koszty wyjazdu opiekuna

  Pokrywamy wszystkie niezbędne koszty związane z Twoim wyjazdem – w tym transport, zakwaterowanie, wyżywienie. Te koszty nie będą odliczane od Twojego wynagrodzenia. Przygotujemy i zajmiemy się odpowiednim zgłoszeniem Twojej pracy do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). Pokryjemy składki na ubezpieczenie, a czas spędzony w Niemczech będzie liczony do podstawy Twojej przyszłej emerytury. Twoja praca jest od pierwszego do ostatniego dnia jej trwania, jest w pełni legalna i udokumentowana.

  Misja JASO24 – podnoszenie standardów w pośrednictwie opieki nad seniorami w Niemczech

  Dbamy równie mocno o bezpieczeństwo, poczucie komfortu i zadowolenia obu stron – zarówno seniora i jego rodziny, ale również opiekuna. To rozumiemy jako najwyższy standard opieki i pośrednictwa pracy. Starannie dobieramy każde zgłoszenie oraz kompetencje opiekuna, do posiadanych przez nas ofert. To doskonałe dopasowanie pozwoli na najwyższą jakość świadczonej opieki. Oprócz oczywistych kompetencji i doświadczenia opiekuna, poszukujemy osób o ponadprzeciętnym poziomie empatii, zorientowanych na potrzeby drugiego człowieka, zwłaszcza potrzeby osoby starszej, przewlekle chorej. Zrozumienie, cierpliwość, opiekuńczość, pogoda ducha i serdeczność – żadne kompetencje na papierze, nie zastąpią ludzkiej życzliwości i osobowości, predysponujących do pracy w opiece nad seniorem. Porozmawiajmy – czekamy na Twoje zgłoszenie.

  Copyright by: JaSo 24 Sp. z o.o - Praca dla opiekunek Niemcy. Polityka prywatności