JASO24 - Praca dla opiekunek Niemcy

Zostaw swoje zgłoszenie, skontaktujemy się do Ciebie z ofertą pracy, dostosowaną do Twoich potrzeb.
Elastyczna forma współpracy, zarobki nawet do 9000 zł miesięcznie!
Wypełnij formularz

  Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 731 091 491 / +48 518 600 159

  JASO – praca dla opiekunek Niemcy

  Jesteśmy licencjonowanym pośrednikiem pracy dla opiekunek, poszukujących zatrudnienia na terenie Niemiec. Od 15 lat świadczymy najlepsze usługi opiekuńcze oraz doradztwo w zakresie wyjazdu i właściwego doboru seniora, do kompetencji i doświadczenia każdej opiekunki. Posiadamy szeroki wybór ofert, które różnią się czasem trwania wyjazdu, zakresem codziennej opieki, lokalizacją i co najważniejsze, znajomością języka. W JASO24 znajdziesz zarówno oferty pracy dla opiekunek bez znajomości niemieckiego oraz dla opiekunek o różnym stopniu zaawansowania znajomości języka. Nasze oferty różni również zakres doświadczenia i wiedzy medycznej, potrzebnej do świadczenia należytej opieki dla każdego z seniorów. Pośredniczymy w ofertach opieki nad osobami w pełni sprawnymi, które potrafią samodzielnie poruszać się, jeść czy myć. Ale też poszukujemy opiekunek i pielęgniarek, do osób starszych, przewlekle chorych, które wymagają znacznie większej atencji i wsparcia, w zakresie jedzenia, mycia, chodzenia czy ubierania. Każda oferta, w zależności od czasu jej trwania oraz zakresu świadczonej opieki, jest zawsze świetnie wynagradzana, a opiekunki dostają również cykliczne premie. Każdy przypadek wymagający od opiekunki znacznie większego zaangażowania we wsparcie w wykonywaniu codziennych czynności osoby starszej, jest znacznie lepiej wynagradzany, adekwatnie do zakresu wykonywanej pracy.

  Pośrednictwo pracy o ugruntowanej renomie na rynku międzynarodowym

  JASO24 to firma, do której możesz mieć zaufanie. Nasze opinie mówią same za siebie. Otoczyliśmy opieką już niemal 5 000 seniorów, a na stałe współpracujemy z 500 opiekunami i opiekunkami. Świadczymy pośrednictwo zarówno na terenie Niemiec, jak i innych krajów Unii Europejskiej. Z naszymi pracownikami wielokrotnie nawiązujemy wieloletnie relacje i pomagamy im w systematycznym wyborze kolejnych kontraktów. Przykładamy ogromną wagę do odpowiedniego doboru zgłoszenia do wymogów konkretnej oferty. Zawsze przed wyjazdem, przesyłamy przyszłej opiekunce pełną dokumentację, historię choroby oraz informacje o aktualnym stanie zdrowia seniora. Dopełniamy wszystkich niezbędnych formalności! Każda opiekunka zatrudniona w pośrednictwie pracy JASO24 objęta jest ubezpieczeniem oraz odprowadzaniem składki ZUS. Czas pracy na terenie Niemiec jest liczony do podstawy naliczenia przyszłej emerytury.

  Pokrywamy wszystkie koszty związane z wyjazdem do Niemiec

  W najwyższą starannością dbamy o naszych pracowników. Ich komfort, zarówno na etapie organizacji wyjazdu, transportu, oraz pobytu na miejscu, to wyznacznik wysokiej jakości pośrednictwa, jakim kierujemy się na co dzień. Zadowolenie osoby starszej i jej rodziny – oraz zadowolenie opiekunki podejmującej pracę, jest dla nas równie ważne i pożądane. W ramach pośrednictwa zapewniamy bezpłatny transport, pełne wyżywienie oraz zakwaterowanie, a koszty te nie są odliczane od wynagrodzenia opiekunki. W trakcie trwania pobytu świadczymy stałe wsparcie tłumacza i psychologa, który jest dostępny przez 7 dni w tygodniu, pod jednym, dedykowanym numerem telefonu. Każda opiekunka, z którą współpracujemy, posiada indywidualnego koordynatora swojego wyjazdu do Niemiec, będącego również do jej dyspozycji przez cały okres trwania kontraktu.

  Wymogi bezpieczeństwa związane z zagrożeniem COVID-19 i opieką nad seniorami

  Kładziemy ogromny nacisk na przestrzeganie wszystkich niezbędnych procedury bezpieczeństwa, zarówno dla opiekunki oraz każdego z seniorów. Przed wjazdem zaopatrujemy naszych pracowników w środki bezpieczeństwa, do których zaliczyć możemy maseczki, rękawiczki, przyłbice, fartuchy czy płyny do dezynfekcji. Każda z opiekunek przez swoim wyjazdem przechodzi szkolenie z procedur medycznych i higienicznych, do jakich należy się stosować w czasie pandemii, zwłaszcza w kontaktach z osobami starszymi. Jako jedni z nielicznych na rynku zapewniamy okres przejściowy w Niemczech z opłaconym hotelem oraz testami.

  Kompetencje opiekunek – kogo szukamy?

  Naszą misją jest łączenie osób potrzebujących z opiekunami, dla których ich dobro, zawsze będzie najwyższą wartością. Chcemy podnosić jakość życia osób starszych i dać im jak najwięcej chwil radości i wytchnienia w „jesieni życia”. Oprócz oczywistych kompetencji i doświadczenia zawodowego kwalifikującego daną opiekunkę do wyjazdu, poszukujemy osób empatycznych, serdecznych, o wysokim poziomie wyrozumiałości, cierpliwości i po prostu – ciepła. Nic przecież nie zastąpi rozmowy, uścisku dłoni, bliskości, której tak często potrzebują osoby samotne w podeszłym wieku. Zostaw nam swoje zgłoszenie, napisz coś o sobie. To nic nie kosztuje, a w zamian możesz poznasz szczegóły i stawki wynagrodzenia w pracy opiekunki w Niemczech. Czekamy na Twój kontakt.

  Copyright by: JaSo 24 Sp. z o.o - Praca dla opiekunek Niemcy. Polityka prywatności