JASO24 - Praca w opiece seniora w Niemczech z niemieckim ZUS

Zostaw swoje zgłoszenie, skontaktujemy się do Ciebie z ofertą pracy, dostosowaną do Twoich potrzeb.
Elastyczna forma współpracy, zarobki nawet do 7000 zł miesięcznie!
Wypełnij formularz

  Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 731 091 491 / +48 518 600 159

  Praca Niemcy – Opieka z niemieckim ZUS

  Stabilna i bezpieczna praca w Niemczech – wybieraj wyłącznie pośredników gwarantujących wysokie zarobki oraz przejrzyste i uczciwe warunki zatrudnienia. JASO24 od 15 lat świadczy usługi pośrednictwa pracy w opiece nad seniorami w Niemczech, a także innych krajach Unii Europejskiej. Oferujemy wyłącznie najlepsze kontrakty, bardzo dobrze płatne, o różnych stopniach samodzielności seniorów oraz wymagań co do kompetencji opiekunów. Zapewniamy pełne wyżywienie oraz zakwaterowanie, a koszty te nie są odliczane od Twojego wynagrodzenia. Wybieraj z setek ofert o różnym czasie trwania – długoterminowych, krótkoterminowych oraz na zastępstwo. Każdy opiekun współpracujący z nami posiada indywidualnego koordynatora swojego wyjazdu, który przeprowadza go przez cały proces wyboru oferty, dokładnie przedstawia wszystkie warunki współpracy oraz zajmuje się kompleksowo organizacją transportu oraz zakwaterowania.

  Legalna praca w Niemczech – składki ZUS

  Dopełniamy wszystkich niezbędnych formalności, zarówno w Polsce, jak i w Niemczech, by Twoja praca była w pełni legalna. Jesteś objęty opieką zdrowotną, do której masz stały dostęp na terenie Niemiec. Wszyscy nasi opiekunowie mają opłacane comiesięczne składki ZUS, w tym składkę społeczną, zdrowotną, fundusz pracy oraz składkę chorobową. Twój czas pracy na terenie Niemiec jest liczony do podstawy emerytury w Polsce. Jeszcze przed wyjazdem, otrzymujesz od nas całą dokumentację i wszystkie umowy. Wysyłamy je do Ciebie pocztą tradycyjną lub elektroniczną, odpowiednio wcześniej, byś mógł się z nimi na spokojnie zapoznać. Krok po kroku, omówimy całość dokumentacji oraz warunki pracy, wynagrodzenia oraz przysługujące Ci premie.

  Praca Niemcy opieka – wystarczy tylko znajomość języka oraz dyspozycyjność

  Podnieś znacząco swoje zarobki, nawet do 7 000 złotych miesięcznie! Pośrednictwo JASO24 to elastyczne warunki współpracy, dopasowane do Twoich oczekiwań oraz czasu trwania wyjazdu. Cały proces rekrutacji może odbyć się zdalnie – od zgłoszenia, po rozmowy z koordynatorem, formalności, po pełną organizację bezpiecznego transportu oraz zakwaterowania na miejscu. Oferujemy pracę dla osób o różnych poziomach znajomości języka niemieckiego. Dla osób całkowicie nie znających języka, chętnych do nauki, dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego, na poziomie komunikatywnym – oraz dla osób bardzo dobrze znających jezyk niemiecki. Każdy kontrakt, w zależności od znajomości języka, jest odpowiednio wynagradzamy, a osoby mówiące płynnie po niemiecku mogą liczyć na znaczące premie i wysokie wynagrodzenie.

  Na co możesz liczyć wybierając pośrednika JASO24?

  Opinie naszych zadowolonych współpracowników – opiekunów, świadczą o jakości naszej usługi. Współpracujemy na stałe z setkami opiekunów, którzy niejednokrotnie wybierają nas do organizacji ich kolejnego zagranicznego kontraktu. Podczas całego Twojego pobytu masz stały kontakt z indywidualnym koordynatorem, a także z tłumaczem oraz psychologiem. Zespół naszych specjalistów będzie dla Ciebie wsparciem i służy pomocą 7 dni w tygodniu. Stale weryfikujemy rodzinę do jakiej się udajesz, czy wywiązuje się należycie z deklarowanych warunków Twojej pracy, wyżywienia, zakwaterowania oraz zakresu codziennych obowiązków.

  Kompleksowe organizacja bezpiecznego wyjazdu i pobytu opiekuna w Niemczech

  Transport naszych pracowników / opiekunów, odbywa się wyłącznie sprawdzonymi przewoźnikami, współpracującymi z JASO24 od wielu lat. Dodatkowo, zabezpieczamy odpowiednio każdy transport, pod kątem wymogów sanepidu i przestrzegania procedur bezpieczeństwa w czasie zagrożenia COVID-19. Przed wyjazdem każdy opiekun przechodzi szkolenie z zakresu bezpieczeństwa pracy i opieki nad seniorem w czasie pandemii. Każdy z opiekunów otrzymuje również pełen zastaw środków bezpieczeństwa, jak rękawiczki, fartuchy, dezynfekatory czy maseczki.
  Pamiętaj! Twoje bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo rodziny do jakiej jedziesz, jest dla nas zawsze priorytetem.
  Zostaw nam swoje zgłoszenie. To nic nie kosztuje. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w wygodnym dla Ciebie terminie i przedstawi warunki współpracy i wynagrodzenia, a także pierwsze oferty dopasowane do Twoich oczekiwań.

  Copyright by: JaSo 24 Sp. z o.o - Praca dla opiekunek Niemcy. Polityka prywatności