JASO24 - Praca w Niemczech – opieka nad osobami starszymi

Zostaw swoje zgłoszenie, skontaktujemy się do Ciebie z ofertą pracy, dostosowaną do Twoich potrzeb.
Elastyczna forma współpracy, zarobki nawet do 8000 zł miesięcznie!
Wypełnij formularz

  Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 731 091 491 / +48 518 600 159

  Praca Opiekunki Niemcy – bez pośredników

  Poszukując pracy w opiece nad seniorami w Niemczech, często pierwszą myślą jest znalezienie pracy „na własną rękę” – bez pośredników. Oczywiście, zalet takiego rozwiązania może być wiele, głównie nasuwają się na myśl zalety finansowe. Jednak, biorąc pod uwagę pewność i stabilność zatrudnienia, bezpieczeństwo osobiste, gwarancję wypłaty wynagrodzenia, opieki medycznej czy też odprowadzanie składek emerytalnych, może okazać się że praca bez pośrednika to zbyt duże ryzyko, co do ewentualnych korzyści.

  Dodatkowo, niepewność związana z pracą w czasach zagrożenia pandemicznego – COVID-19, zmieniającymi się przepisami co do przemieszczania się oraz zamknięciami poszczególnych gałęzi gospodarki, sprawią, iż z dnia na dzień, może zmienić się sytuacja opiekuna za granicą, a wtedy dobrze jest mieć pewne wsparcie i opiekę zewnętrzną koordynatora.

  Ryzyko pracy bez pośrednika:

  Bakier językowa / brak wsparcia językowego

  Brak wsparcia prawnego

  Nieuczciwi pracodawcy

  Fikcyjne oferty pracy

  Praca „na czarno”

  Niższe wynagrodzenie w pracy „na czarno”

  Ryzyko niewypłacenia wynagrodzenia

  Brak ubezpieczenia zdrowotnego i składek emerytalnych

  Praca opiekunki bez pośrednika, a ze wsparciem koordynatora – plusy i minusy

  Średnia wieku mieszkańców Unii Europejskiej, z roku na rok, systematycznie rośnie. Co za tym idzie, rośnie również zapotrzebowanie na fachową pomoc dla osób starszych, u wszystkich naszych zachodnich sąsiadów, w tym również w Niemczech. Za rosnącą potrzebą, zwiększa się również ilość firm pośredniczących w znalezieniu ofert pracy oraz organizujących wyjazdy do Niemiec. Niestety, jak w każdym biznesie zdarzają się nieuczciwi pośrednicy, który psują wizerunek branży i nadszarpują do niej zaufanie. Dlatego też, opiekunowie poszukujący pracy w Niemczech bez pośredników, robią to „na własną rękę”, właśnie w obawie przed fałszywymi i wyzyskującymi firmami.

  Na szczęście, zarówno dla osób starszych oraz ich rodzin, jak i dla opiekunów – istnieją przejrzyste i godne zaufania firmy, takie jak JASO24! Dla których dobro partnerów – opiekunów i seniorów – jest zawsze priorytetem w codziennej pracy.

  Jasne warunki zatrudnienia, pełne wsparcie logistyczne, opieka psychologa, wsparcie tłumacza, składki emerytalne i załatwianie wszelkich niezbędnych formalności. Pośredniczymy wyłącznie w najlepszych ofertach pracy z niemieckiego rynku. Najlepszych, czyli najlepiej płatnych i z najlepszymi warunkami mieszkaniowymi i żywieniowymi. Przez co, niewielki procent miesięcznego wynagrodzenia, jaki pośrednik otrzymuje za całość stałego wsparcia pracownika, pozwala opiekunowi i tak zarobić więcej, niż podczas pracy bez pośrednika, najczęściej „na czarno”.

  Korzyści ze wsparcia firmy pośredniczącej:

  Pomoc prawna i administracyjna

  Legalne zatrudnienie i wysokie zarobki

  Transport i logistyka

  Opieka zdrowotna w Niemczech

  Opieka tłumacza

  Opieka psychologa

  Odprowadzanie składek ZUS

  Stała weryfikacja warunków pracy i mieszkaniowych

  Jak wygląda znalezienie pracy w Niemczech oraz opieka dedykowanego koordynatora?

  Zostaw u nas swoje zgłoszenie, w którym opisz dotychczasowe doświadczenie zawodowe, oczekiwany czas trwania pobytu w Niemczech, warunki finansowe oraz posiadane kompetencje w zakresie opieki nad osobami chorymi lub niepełnosprawnymi. Twoje zgłoszenie zostanie przypisane do indywidualnego koordynatora, który pomoże w jak najlepszym dopasowaniu oferty, do Twoich oczekiwań, co do warunków pracy i finansowych. Jeszcze przed wyjazdem, z odpowiednim wyprzedzeniem, otrzymasz komplet dokumentacji, abyś mógł na spokojnie się z nimi zapoznać. Po akceptacji dokumentów, organizujemy bezpieczny i wygodny transport oraz koordynujemy całość procesów związanych z zakwaterowaniem, wyżywieniem oraz adaptacją w nowym miejscu zamieszkania.

  Szukając pracy bez pośrednika, możesz spędzić tygodnie, a nawet miesiące, na znalezieniu właściwej oferty oraz na komunikacji z przyszłym pracodawcą. Dodatkowo, wszystkie czynności administracyjno-prawne, jak i uzgodnienia oraz formalności z ZUS, będziesz musiał zrealizować samodzielnie.

  Pamiętaj, bez biegłej znajomości języka niemieckiego, dokładne przeczytanie i pełne zrozumienie formalnego języka umowy o pracę, jest niemal niemożliwe. Może się to wiązać z dużym ryzykiem, co do stabilności zatrudnienia, pewności wynagrodzenia, możliwości rozwiązania umowy przed określonym czasem lub nawet konsekwencjami prawnymi związanymi z zerwaniem umowy z winy pracownika.

  Nie ryzykuj własnym bezpieczeństwem! Wybierz firmę działającą na runku od 20 lat – godną zaufania i oferującą wysokie – legalne zarobki! Wypełnij formularz zgłoszeniowy a my zajmiemy się resztą!

  Copyright by: JaSo 24 Sp. z o.o - Praca dla opiekunek Niemcy. Polityka prywatności