JASO24 - bezpieczna praca to bezpieczna przyszłość

Zostaw swoje zgłoszenie, skontaktujemy się do Ciebie z ofertą pracy, dostosowaną do Twoich potrzeb.
Elastyczna forma współpracy, zarobki nawet do 7000 zł miesięcznie!
Wypełnij formularz

  Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 731 091 491 / +48 518 600 159

  Praca w opiece seniora Niemcy

  Opieka seniora – nowoczesny standard wsparcia osób w podeszłym wieku. Od 15 lat łączymy najlepszych specjalistów, z osobami potrzebującymi stałej opieki. Firma JASO to tysiące podpisanych kontraktów, zadowolonych seniorów oraz ich rodzin, a także spełnionych zawodowo i finansowo opiekunów. Najwyższą jakość świadczonego przez nas pośrednictwa pracy, rozumiemy jako dbanie o najwyższe dobro i komfort seniorów, ale również opiekunów z jakimi współpracujemy. Doceniony pracownik to najcenniejszy kapitał jaki posiadamy, dlatego tez każdy z naszych opiekunów jest właściwie wynagradzany oraz objęty dodatkowym wsparciem przed wyjazdem oraz jego trakcie.

  Co obejmuje wsparcie JASO24 w organizacji pracy w Niemczech?

  Wszystko to co musisz zrobić to zostawić nam swoje zgłoszenie, a my zajmiemy się resztą. Precyzyjnie zweryfikujemy Twoje doświadczenie, oczekiwania finansowe, preferowany czas trwania kontraktu oraz zakres posiadanych kompetencji. Fachowy zespół JASO24 zajmuje się dopasowywaniem kandydatów do pracy w opiece nad seniorem, do posiadanych ofert, ich wymogów oraz wynagrodzenia. Otrzymasz indywidualnego koordynatora, który przeprowadzi Cię przez cały proces doboru seniora i rodziny, do której wyjedziesz oraz szczegółowo omówi z Tobą wszystkie niezbędne warunki pracy. Jeszcze przed wyjazdem, odpowiednio wcześniej, otrzymasz pełną dokumentację i wszystkie umowy, tak abyś mógł się z nimi na spokojnie zapoznać. Również przed wyjazdem, będziesz miał możliwość zapoznania się z szczegółową historią choroby i aktualnego stanu zdrowia seniora. Naszym zadaniem jest jak najlepsze przygotowanie Cię do wyjazdu, tak by maksymalnie zredukować stres związany z praca za granicą, w zupełnie nowym otoczeniu. Twój spokój, wiedza i komfort psychiczny, jest dla nas najwyższym priorytetem.

  Kompleksowe wsparcie opiekunów seniorów w Niemczech

  Porywamy wszystkie koszty Twojego wyjazdu oraz powrotu. Zapewniamy pełne wyżywienie oraz zakwaterowanie. Wszystkie nasze oferty są doskonale weryfikowane i zawsze oferują wysokie standardy zamieszkania. Koszty związane z transportem, wyżywieniem oraz mieszkaniem pokrywa organizator, czyli JASO24 i nie są odliczane od podstawy Twojego wynagrodzenia. Praca w Niemczech, podejmowana z nami, jest całkowicie legalna, a jej czas liczony do emerytury w Polsce. Przez cały okres Twojego pobytu w Niemczech, odprowadzamy za Ciebie wszystkie niezbędne składki ubezpieczeniowe ZUS. W trakcie pobytu masz stały dostęp do opieki psychologa oraz tłumacza. Pełnią oni 7 dniowe dyżury pod jednym, stałym numerem telefonu.

  Oferty JASO24 – opieka nad seniorem Niemcy

  Przez cały okres działalności firmy JASO24, otoczyliśmy opieką już niemal 5 000 seniorów. W naszej bazie posiadany pełen wachlarz ofert i zgłoszeń, o różnym czasie trwania, zakresu obowiązków oraz wymaganych kompetencji opiekuna. Posiadamy oferty dla opiekunów nie wymagające znajomości języka niemieckiego oraz takie, do których znajomość języka, nawet podstawowa, jest wymagana, ale przy tym dodatkowo wynagradzana. Nasi seniorzy to zarówno osoby sprawne ruchowo, ale również osoby starsze z chorobami przewlekłymi, w tym przewlekle leżące, wymagające stałego wsparcia w podstawowych czynnościach, jak ubieranie, mycie czy jedzenie. Każdy przypadek wymagający od opiekuna znacznie intensywniejszego nakładu pracy, jest odpowiednio wysoko wynagradzany. Posiadamy oferty długoterminowe, krótkoterminowe oraz na zastępstwo. Oferujemy kontrakty w Niemczech oraz innych krajach Unii Europejskiej. Szukając pracy w opiece seniora w Niemczech, wybieraj wyłącznie pośredników, o sprawdzonej, ugruntowanej pozycji na rynku. To gwarancja bezpieczeństwa, uczuciowości i przejrzystości Twoich warunków pracy. Zapraszamy Cię do pozostawienia swojego zgłoszenia.

  Pośrednictwo opieki Praca Niemcy

  Copyright by: JaSo 24 Sp. z o.o - Praca dla opiekunek Niemcy. Polityka prywatności